Nasi ludzie

 • Jacek

  Obecny właściciel stajni. Prowadzi hodowlę, gospodarstwo rolne oraz decyduje o wszystkim co dotyczy wypasu łąk, zasiewów i zbiorów płodów rolnych. Naprawia maszyny oraz dba o czystość w boksach. Obecnie modernizuje stajnie oraz obiekty gospodarcze. Mechanik i ślusarz, który godzi pracę w zawodzie z prowadzeniem stajni. Pewny siebie, dusza towarzystwa, potrafiący znaleźć wyjście z każdej sytuacji.

 • Zuzanna

  Córka Jacka. Wprowadzona przez ojca w "świat koniarzy" zadomowiła się w nim na dobre. Pod bacznym okiem taty zajmuje się pracą z końmi, od impritingu źrebiąt, przez układanie młodych koni pod siodło i do zaprzęgu, po przygotowanie koni do występów na pokazowym ringu, gdzie prezentuje je sędziom. Ukończyła studia na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie na kierunku: Zootechnik Hodowla Koni i Jeździectwo.

 • Magdalena

  Do naszej stajennej rodzinki dołączyła w wakacje 2011 roku. Wielka pasjonatka powożenia. Zdała Brązową Odznakę Powożeniową i od 2014r. startuje w zawodach w tej dyscyplinie sportowej. Uwielbia Borówkę. Na profil swojej ulubienicy zaprasza tutaj. Potrafi się z nią dogadać, gdyż obie mają tak samo trudne charaktery :) Zaraz po powożeniu jej ulubionym zajęciem jest praca z młodymi końmi na lonży.


 • Do góry

 • Sophie

  Deleniti atque corrupti quos dolores molestias excepturi sint occaecati cupiditate nonprovident similique sunt in culpa.Deleniti atque corrupti quos dolores molestias excepturi sint occaecati cupiditate nonprovident similique sunt in culpa.Deleniti atque corrupti quos dolores molestias excepturi sint occaecati cupiditate nonprovident similique sunt in culpa.

 • Patrycja

  Dołączyła do stajennej ekipy jesienią 2010r. Uwielbia gry komputerowe (w szczególności LoLa), chętnie czyta książki fantasy. Inteligentna, pojętna i na ogół zorganizowana młoda kobietka, choć jak sama mówi bardzo dobrze opisuje ją zdanie: "zrób to za mnie". W 2015r. rozpocznie studia na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie.

 • Kaja

  Pasjonatka jazdy konnej, aktualnie zajmująca się zajeżdżaniem młodych koni pod siodło i amatorską jazdą w zaprzęgu (większość swoich doświadczeń i umiejętności wyniosła ze stajni "Brenda"). Jej hobby poza końmi to gry komputerowe i podróże. Ukończyła studia na UP Lublin, kierunek Zootechnik hodowla koni i jeździectwo. Aktualnie studiuje Doradztwo w obszarach wiejskich.


 • Do góry

 • Aleksandra

  Gdy we wrześniu 2012r. pierwszy raz na stajni pojawiła długowłosa, roześmiana, młoda dziewczyna, to od razu zrobiło się głośniej niż zwykle. Ola - największa gaduła z nas wszystkich zakochana jest w Dumce, Lubi ją uczyć rożnych sztuczek. Jak pojętna jest Dumka, można obejrzeć na facebook'owym profilu klaczki prowadzonym przez Olę. Link tutaj.

 • Agnieszka

  W lipcu 2013r. uśmiechnięta, troszkę nieśmiała, filigranowa dziewczyna przyszła się spytać, czy może uczyć się jazdy konnej. Po pierwszej lekcji, powiedziała, że to jest to i już z nami została. Aga, bo o niej mowa, jest cichą i spokojną młodą osobą. Zawsze chętna do pomocy, uwielbia przebywać na stajni, nawet jedynie po to, by poczyścić konie, czy też po prostu spędzić czas z przyjaciółmi.

 • Inez

  Pierwszy raz zawitała na naszą stajnię w listopadzie 2013 roku. Wiecznie roześmiana, niezmiernie energiczna i pełna werwy młoda osóbka. Uwielbia Bonę Deę tak samo, jak Bona Dea uwielbia ją. Pewnie dlatego, że jak sama mówi wariaci najlepiej dogadują się sami ze sobą. Prowadzi oficjalny profil facebook'owy swojej ulubienicy (dostępny tutaj). Prosi o dużo lajków :)


 • Do góry

 • Bartosz

  Syn Larysy, kuzyn Zuzi. Najmłodszy członek naszej stajennej rodziny. W stajni przebywa od małego dziecka, najchętniej w ogóle by z niej nie wychodził. Energiczny, żywiołowy i chętny do pomocy. Jego faworytem jest kochany osiołek Dublet. Bartek znany jest w społeczności stajennej z "łobuzowania" oraz ciekawych uwag i powiedzonek.

 • Larysa

  Szwagierka Jacka T., ciocia Zuzi. Końskie pasje wszczepił jej Jacek, gdy była małym dzieckiem. Jako nastolatka jeździła w siodle w okolicznych stadninach, a na oklep w stajni Brenda. Z zawodu jest informatykiem, lecz pracuje w handlu. Po godzinach adminuje naszej stronie. Gdy tylko znajdzie wolną chwilę przyjeżdża ze swoimi dziećmi na stajnię, starając się by pokochały konie.

Do góry